Usługi

Krzysztof DZIDZIA Rombalski :

Posiadam doświadczenie: 15 lat służby w okresie 1991-2006 (emerytura), praca jako policjant w Grupie Specjalnej AT Policji, również jako dowódca GS oraz instruktor Taktyki i Technik Interwencji.

Od 1999 r. do grudnia 2011 r. pracowałem jako pracownik dydaktyczny w ,,pewnej agencji ochrony”

Następnie od 2006 r. do grudnia 2011 r. byłem Szefem Grup Interwencyjnych i Konwojowych w ,,pewnej agencji ochrony” oraz Kierownikiem ds. bezpieczeństwa na imprezach masowych i rekreacyjnych (ok. 40 imprez rocznie – od Dożynek, mecze piłki ręcznej, koszykówki, koncertów muzycznych, MP w Tańcach Towarzyskich, Gal K1 i MMA, Międzynarodowych Mistrzostw w Gimnastyce Artystycznej po ,,Magic Malbork” i mecze międzypaństwowe).

W 2002 r. byłem Ochroniarzem Osobistym Sophii Loren podczas jej kilkudniowego pobytu w Polsce.

W 2007 r. byłem Szefem Ochrony Osobistej Rady Dyrektorów pewnego koncernu podczas ich pobytu w Polsce.

W latach 2006-2008 r. byłem Ochroniarzem Osobistym biznesmena związanego z paliwami ze Wschodu – objęte tajemnicą służbową.

W 2009 r. byłem Szefem – Koordynatorem Ochrony Osobistej członków Zarządu jednej z największych firm branży spożywczej na Świecie podczas ich kilkudniowego pobytu w Polsce – objęte tajemnicą służbową.

Wykonywałem również usługi Ochrony Osobistej współpracując z BOR, Policją oraz zlecenia klientów indywidualnych – objęte tajemnicą służbową i państwową.

1. uprawnienia – KIEROWNIKA ds. bezpieczeństwa na imprezach masowych 2006 r.

2. ukończony kurs nauki jazdy defensywnej pojazdami samochodowymi – 2008 r.

3. uprawnienia pracownika ochrony fizycznej I i II stopnia (POF)– 2006 r.

4. liczne szkolenia specjalistyczne dotyczące ochrony VIP-a.