Imprezy masowe 

Od początku naszej działalności imprezy masowe były  jednym z najważniejszych działów w ofercie świadczonych usług. Możemy na tym polu pochwalić się naprawdę dużym doświadczeniem. Zajmujemy się ochroną i pomocą w organizacji wszystkich bez wyjątku rodzajów imprez – od meczów piłki ręcznej, koszykówki, poprzez koncerty aż do bankietów, spotkań, dożynek gminnych itp. Zdajemy sobie sprawę jak wielka odpowiedzialność spoczywa na nas i organizatorach, ale wypróbowane przez nas metody i standardy działań zawsze zdają egzamin.

 


 

Do obsługi tego rodzaju imprez wyznaczani są tylko pracownicy po kompleksowym przeszkoleniuz zakresu bezpieczeństwa imprez masowych, psychologicznego podejścia w rozmowach z uczestnikami oraz postępowania z ludźmi po spożyciu alkoholu, zażyciu środków psychotropowych lub zachowujących się szczególnie agresywnie. Zawsze doskonale znają topografię obiektu i przyległych terenów. Dokładnie znają zakres swoich obowiązków i kompetencje. Dysponują jednakowym umundurowaniem, którego rodzaj jest zawsze wcześniej  uzgodniony z kontrahentem. Przy wejściach  wywieszany jest zawsze “regulamin”, który zobowiązuje uczestników do zachowania określonych reguł postępowania.

 


 

W pracy na tego typu imprezach wykorzystywana jest łączność radiowa pracowników pomiędzy sobą i z Centrum Operacyjnym, dając możliwość natychmiastowego wezwania patrolu interwencyjnego, policji, pogotowia ratunkowego, czy  straży pożarnej.
Przed każdym przedsięwzięciem przygotowywany jest szczegółowy plan ochrony imprezy, uwzględniający jej rodzaj, czas trwania, wiek i liczbę uczestników, rozmiar i topografię obiektu, a także realne zagrożenia.

 


 

Naszym celem jest zawsze eliminacja potencjalnych zagrożeń, co wiąże się z koniecznością skutecznego ich przewidywania.

 


 

W naszej ofercie znajduje się również ochrona imprez masowych. Posiadamy doświadczenie w zabezpieczaniu imprez o charakterze kulturalnym, sportowym i rekreacyjnym. Imprezy z naszym udziałem, to przede wszystkim imprezy bezpieczne.

 


 

Tu byliśmy: Mecze Piłki Ręcznej min. I Ligi Mężczyzn, PGNiG Superliga, Sparingowe Mecze Piłki Nożnej, LOTTO XXXIV Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym, Gal MMA TFC VII „Return”, Kociewska Wystawa i Pokaz Zwierząt Hodowlanych, Samorządowe Dożynki Powiatu Starogardzkiego, Targi Rolno-Ekologiczne, Studniówka min. I LO w Tczewie na Zamku w Gniewie, zawody taneczne  Mistrzostwa Polski FTS klas „B” i „A” w stylach tanecznych, XX OTTS o puchar Burmistrza Kwidzyna i wiele innych…

 

 

 

 


WIĘCEJ ZOBACZYSZ NA NASZYM FACEBOOKu   https://www.facebook.com/BIG-ochrona/

 


 

Nasi pracownicy charakteryzują się wspólną pasją, jaką jest możliwość niesienia pomocy i bezpieczeństwa. Każdy z nich cechuje się nie tylko odwagą i odpowiednimi warunkami fizycznymi, ale również zdrowym rozsądkiem i odpowiedzialnością. Dzięki starannemu dobieraniu pracowników oraz ich zaangażowaniu,  zabezpieczane przez nas imprezy zawsze przebiegały w sposób spokojny. A Klienci, którzy zdecydowali się na współpracę z nami, kontynuują ją do dzisiaj.

 


 

Zapraszamy do kontaktu:   790 666 116