Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Ochrona imprez

Imprezy masowe

Od początku naszej działalności imprezy masowe były  jednym z najważniejszych działów w ofercie świadczonych usług. Możemy na tym polu pochwalić się naprawdę dużym doświadczeniem. Zajmujemy się ochroną i pomocą w organizacji wszystkich bez wyjątku rodzajów imprez – od meczów piłki ręcznej, koszykówki, poprzez koncerty aż do bankietów, spotkań, dożynek gminnych itp. Zdajemy sobie sprawę jak wielka odpowiedzialność spoczywa na nas i organizatorach, ale wypróbowane przez nas metody i standardy działań zawsze zdają egzamin.

Do obsługi tego rodzaju imprez wyznaczani są tylko pracownicy po kompleksowym przeszkoleniu z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych, psychologicznego podejścia w rozmowach z uczestnikami oraz postępowania z ludźmi po spożyciu alkoholu, zażyciu środków psychotropowych lub zachowujących się szczególnie agresywnie. Zawsze doskonale znają topografię obiektu i przyległych terenów. Dokładnie znają zakres swoich obowiązków i kompetencje. Dysponują jednakowym umundurowaniem, którego rodzaj jest zawsze wcześniej  uzgodniony z kontrahentem. Przy wejściach  wywieszany jest zawsze “regulamin”, który zobowiązuje uczestników do zachowania określonych reguł postępowania.

W pracy na tego typu imprezach wykorzystywana jest łączność radiowa pracowników pomiędzy sobą i z Centrum Operacyjnym, dając możliwość natychmiastowego wezwania patrolu interwencyjnego, policji, pogotowia ratunkowego, czy  straży pożarnej.
Przed każdym przedsięwzięciem przygotowywany jest szczegółowy plan ochrony imprezy, uwzględniający jej rodzaj, czas trwania, wiek i liczbę uczestników, rozmiar i topografię obiektu a także realne zagrożenia.

Naszym celem jest zawsze eliminacja potencjalnych zagrożeń, co wiąże się z koniecznością skutecznego ich przewidywania.

W naszej ofercie znajduje się również ochrona imprez masowych. Posiadamy doświadczenie w zabezpieczaniu imprez o charakterze kulturalnym, sportowym i rekreacyjnym. Imprezy z naszym udziałem, to przede wszystkim imprezy bezpieczne.

Nasi pracownicy charakteryzują się wspólną pasją, jaką jest możliwość niesienia pomocy i bezpieczeństwa. Każdy z nich cechuje się nie tylko odwagą i odpowiednimi warunkami fizycznymi, ale również zdrowym rozsądkiem i odpowiedzialnością. Dzięki starannemu dobieraniu pracowników, oraz ich zaangażowaniu,  zabezpieczane przez nas imprezy zawsze przebiegały w sposób spokojny. A klienci którzy zdecydowali się na współpracę z nami, kontynuują ją do dzisiaj.

Podczas każdej imprezy masowej zapewniamy środki łączności dla organizatorów, Policji oraz służb medycznych.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress